Teknik Destek  genmak makina logo

Ana Sayfa
Download
Haberler
SSS / FAQ

 

genmak makina logo

 

 

 

 

 

 

            Genmak Makina, müşterilerine sunduğu tüm makinelere, kendi bünyesinde teknik destek ve yedek parça hizmetlerini sunmaktadır. Servis işlemleri teknik eğitime sahip teknik servis personeli ve orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirilir. 

            Makinelerin montaj ve kurulumu firmamız teknik personeli tarafından gerçekleştirilir. Makineler ve montajda kullanılan malzemeler firmamız garantisi altındadır. Tüm makinelerimiz, işçilik ve üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti kapsamındadır. 1 yıl sonrasında parçalarda yine üretim hatası görülür ise veya Allen firması tarafından tarafımıza rapor edilir ise hatalı parça, parça bedeli alınmaksızın değiştirilir.           

            Makinelerimizde görülen arızaların onarımı kullanıcı firmanın işletmesinde veya teknik personelin gerekli gördüğü hallerde tenik servis atölyemizde yapılır. Teknik servis personeli arızalı makineyi servise almayı veya gönderilmesini isteyebilir. 

            Teknik güncellemelere/düzeltmelere Haberler sayfasından, kullanıcı kılavuzları ve diğer dökümanlara Download sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ana Sayfa ] Ürünler ] Haberler ] [ Teknik Destek ] Hakkımızda ] Referanslarımız ] İletişim ]

 

[ Site Haritası ]

Bu web sitesi hakkındaki soru veya yorumlarınızı bize gönderin. allen@genmak.com
Copyright © 2014 Genmak Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.
Son değiştirilme tarihi: 07.06.18